Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z nadmorskimi firmami w zakresie doradztwa sanitarnego i wdrażania systemów jakości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o badania wody basenowej w związku z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w zakresie okresowych badań wód w pływalniach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje kompleksową obsługę w zakresie badania wody basenowej tj:

  • pobór wody i dostarczenie do miejsca badania przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu zgodnie z wymogami
  • badanie w akredytowanym laboratorium
  • wysyłkę wyników do Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej
  • przejęcie od Państwa wszelkich formaności oraz pełne doradztwo sanitarne
  • badania powtórkowe (mikrobiologiczne) GRATIS

Korzystając z naszych usług, poza korzyściami finansowymi, zyskują Państwo czas oraz profesjonalną opiekę w zakresie usług kontroli sanitarnych. Jednocześnie chcąc zapewnić Państwu gwarancję najlepszej oferty na rynku, chcieli byśmy przedstawić Państwu nasze najnowsze rozwiązania. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych licznych, zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy już stale od wielu lat w zakresie szeroko rozumianych usług kontroli sanitarnych.

NASZ ZESPÓŁ

Arkadiusz Gradoń
specjalista do spraw BHP, akredytowany próbkobiorca, menadżer zarządzania jakością. Służy pomocą w opracowaniu dokumentacji systemów jakości(HACCP, GHP/GMP). Doradzi przy tworzeniu nowych lokali gastronomicznych, hoteli, sklepów i kawiarni. Przygotuje dla Państwa harmonogram badań wody oraz żywności. pomoże wybrać odpowiednik kierunek i zakres badań.

 

Karol Kożuszek
rodowity gryficzanin. z wykształcenia informatyk. Akredytowany próbkobiorca  w naszym zespole zajmuje się poborem wody oraz żywności.

 

Łucyna Kożuszek
magister biologii. Ukończyła Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Jest młodą energiczną osobą, dla której praca to pasja. w zespole to ona odpowiada pobór wody i żywności